RWE Karta pro všechny zákazníky

RWE KARTA je lákavou odměnou pro všechny zákazníky RWE, kteří mají rádi film, lyžování a pravidelně jezdí s rodinou na dovolenou. Každý držitel karty, tedy každý zákazník RWE, si nyní může užívat vysokých slev při lyžování ve všech 13 partnerských areálech RWE, kupovat si vstupenky na české filmy levněji nebo ušetřit při pořizování dovolené.

S RWE KARTOU ušetříte:

  • 20 % z ceny vstupenky na české filmy do sítě multikin CineStar a Golden Apple Cinema Zlín

  • 20 % z ceny jednodenního skipasu v 13 partnerských lyžařských areálech RWE napříč Českou republikou

  • 10 % z ceny rodinných jednodenních skipasů v partnerských areálech RWE

Nově můžete načerpat 6% slevu také při pořízení zájezdů s CK FISCHER a zájezdů s NEV-DAMA, která je největším organizátorem lyžařských zájezdů v ČR.

Jste-li zákazníkem RWE v kategorii Domácnost, RWE KARTU si můžete objednat prostřednictvím RWE PREMIUM.

Pokud jste se rozhodli přejít k RWE, obraťte se na e-mail info@rwe.cz nebo volejte NONSTOP ZÁKAZNICKOU LINKU 840 11 33 55.

 

Film a lyže

RWE je nejvýznamnějším sponzorem české kinematografie a českého rekreačního lyžování.

Prostřednictvím projektu RWE – energie českého filmu každý rok přispívá na vznik až pěti celovečerních snímků a řady filmových dokumentů, je partnerem Mezinárodního filmového festivalu
Karlovy Vary, Letní filmové školy Uherské Hradiště, AFO, podporuje studenty FAMU a nadané scénáristy.

Na zvyšování bezpečnosti lyžařů, lepší orientaci na sjezdovkách a rozšiřování servisu pro všechny milovníky lyžování se v 13 areálech zaměřuje projekt RWE – energie českého lyžování. RWE podporuje také výchovu lyžařských talentů a pomáhá handicapovaným lyžařům v jejich závodní kariéře.

Ukázat více Ukázat méně

RWE Karta

Modrou kostku RWE dostane Tatiana Vilhelmová
7. července 2016

Herečka Tatiana Vilhelmová se letos stane jedenáctou osobností, která obdrží cenu Modrá kostka RWE. Tmavě modrý polodrahokam lapis lazuli vybroušený do podoby symbolické kostky převezme...

Více

FILMOVÁ NADACE ocenila tři historická dramata
4. července 2016

Ve scenáristické soutěži FILMOVÉ NADACE letos zvítězil Marek Epstein, který slavil úspěch i v minulém ročníku. Mezi tři nejlepší projekty z celkem 109 přihlášených rozdělila letos nadace 750 000 Kč.

Více

51. Karlovarský festival: Willem Dafoe, Charlie Kaufmann, Frank Daniel…
22. června 2016

Držitel dvou oscarových nominací, významný filmový a divadelní herec Willem Dafoe převezme na 51. ročníku karlovarského festivalu Křišťálový glóbus...

Více

Visegrádský horizont s Ivanem Passerem, Emílií Vášáryovou, Polskou filmovou školou, studentskými filmy i novinkami
20. května 2016

Pravidelný cyklus Letní filmové školy Uherské Hradiště Češi v zahraničí bude letos patřit Ivanu Passerovi. Připomenuto bude restaurované Intimní osvětlení, jediný celovečerní film, který Passer natočil...

Více

Poslední klapka v pekelně krátkém čase? Pohádka Anděl Páně 2 natočena!
9. května 2016

Volné pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích je dotočeno.

Více

Vaše fotografie

nahoru